PrijavaŠolski sklad

Na naši šoli deluje Šolski sklad že štiri leta. Upravni odbor šolskega sklada je sestavljen iz sedmih članov. Predsednik Upravnega odbora šolskega sklada Osnovne šole Col je Stojan Koren. Dejavnost sklada je pridobivanje sredstev iz prispevkov staršev, občanov, donacij, pridobivanje prihodkov od zbiralnih akcij, sponzorstev, prostovoljnih prispevkov za izdelke učencev … Namen šolskega sklada je financiranje raznih izletov učencem, predstav, udeležb na tekmovanjih, nakup nadstandardne opreme, zvišanje standarda pouka, pomoč nadarjenim učencem, pomoč socialno šibkim učencem. Upravni odbor šolskega sklada pripravi in sprejme vsako šolsko leto program dela sklada, ki je osnova za pridobivanje sredstev in porabo le – teh. Učence in krajane vsako leto pred veliko nočjo povabimo k zbiranju starega papirja. Po prireditvah Materinski dan v Podkraju in Pomladno rajanje na Colu zaposleni in učenci na šoli pripravimo pomladno prodajni bazar, kjer prodajamo razne izdelke naših učencev. V začetku meseca decembra smo iz šolskega sklada porabili nekaj denarja za nakup Lego kock in nekaterih didaktičnih igrač učencem prve triade na Colu in Podkraju. Ravno tako se vsako šolsko leto nekaj sredstev nameni za sofinanciranje šol v naravi.

DSC03804DSC03811DSC03817Neimenovano 1DSC 2391DSC 2399DSC 2414

Zadnjič posodobljeno (Petek, 17 April 2015 15:44)