Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo v soboto, 7. 3. 2015, pouk po petkovem urniku (nadomeščanje dneva pouka, ki je odpadel zaradi vremenskih razmer).

Šolski prevozi v soboto, 7. 3. 2015

Podružnica Podkraj

Prihod avtobusa v šolo bo po rednem urniku. Odhod avtobusa v smer Višnje – Col - Bela – Vodice bo ob 11.40 uri (odhod s Cola v smer Vodice bo ob 12.20 uri), v smer Hrušica ob 12.00 uri.

Po odhodu avtobusa bo na podružnici organizirano podaljšano bivanje do 13.30 ure, na matični šoli na Colu do 15.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

Osnovna šola Col

Prihod avtobusa v šolo bo po rednem urniku. Odhodi avtobusa izpred Osnovne šole Col bodo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Sanabor, Bela ob 11.50 uri, v smer Podkraj ob 11.50 uri, v smer Malo polje ob 11.50 uri, v smer Vodice ob 12.20 uri, v smer Gozd ob 12.20 uri.

Po odhodu avtobusa bo organizirano podaljšano bivanje do 15.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in kosili, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

Ravnatelj

mag. Rajko Ipavec

Zadnjič posodobljeno (Ponedeljek, 02 Marec 2015 15:20)